Volná místa

Asistent/ka pedagoga

Co můžete na této pozici očekávat:

• Podpora žáka při jeho individuální práci, v rozvoji sociálních a komunikačních dovedností a kompetenci k učení
  • Pomoc s náročnými situacemi, aby je dítě zvládlo samostatně a bylo stále co nejvíce zapojeno do výuky
  • Aktivní účast na školních akcích, aktivitách, výletech, apod. v průběhu školního roku
  • Spolupráce s učiteli na přímé výchovné a vzdělávací činnosti
  • Pomoc při komunikaci mezi učiteli a žáky
  • Spolupráce se školním poradenským pracovištěm

Co od vás potřebujeme:

• Pozitivní a silná osobnost
  • Otevřenost, trpělivost, flexibilita

Co získáte:

• Práci na poloviční úvazek (pracovní doba je závislá na rozvrhu daného studenta)
  • Příjemné pracovní prostředí a spolupráci s týmem fajn kolegů
  • Možnost profesního i osobního rozvoje
  • A další benefity: 8 týdnů dovolené, vedlejší prázdniny, dotované obědy, příspěvek na dentální hygienu, masáže, Multisport karta, kulturní akce, a další

Co by Vás ještě mohlo zajímat:

• Práce je na poloviční úvazek, pracovní doba se odvíjí od rozvrhu třídy
  • Místo pracoviště: ZŠ s RVJ Bronzová 2027
  • Pracovní smlouva je na dobu určitou 1 rok, s předpokladem k prodloužení