Přípravné kurzy pro žáky 5. a 9. ročníků

Vážení rodiče, milí žáci,

nově nabízíme, přímo v budově naší školy, přípravné kurzy na přijímaci zkoušky z českého jazyka a matematiky, a to pro žáky 5. a 9. ročníků.
Tyto kurzy jsou vedeny externími učiteli, kteří mají s přípravou na přijímací zkoušky bohaté zkušenosti.

V rámci přípravných kurzů si můžete vybrat, zda byste měli zájem o český jazyk, matematiku, nebo oba předměty.
Délka lekce je 60 min., ve skupince maximálně po 10 žácích. Celkem nadstandardních 25 lekcí.

Kapacita je omezena na maximálně dvě skupiny v každém ročníku.

5. ročníky

Příprava bude probíhat v pondělí, od 23. 9. 2024 do 7. 4. 2025.

Čas: 15:00 - 16:00 nebo 16:00 - 17:00

9. ročníky

Příprava bude probíhat v úterý, od 24. 9. 2024 do 8. 4. 2025.

Čas: 15:00 - 16:00 nebo 16:00 - 17:00

Bližší informace o lektorech a kontakt pro případné dotazy:

ČJ - 5.třídy

ČJ - 9. třídy

M - 5. a 9. třídy (Velikost: 117.08 kB)

Přihlašování:

Odkaz na dotazník ohledně zájmu o přípravný kurz https://forms.gle/HoVp6ZdQEvdGWo2k7
Lze také přes web: www.tkzp.cz/ZS.htm